SCH-Legal 2023 Yılı Toplantısı Gerçekleştirildi.

SCH-Legal Ankara ofisinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda çeşitli alanlarda uzmanlaşmış departmanlarında görev alan yönetici avukatlar ile üst düzey yöneticiler, partnerler tarafından 2023 yılı faaliyetleri değerlendirilirken, 2024 yılı hedefleri de belirlendi.

SCH-Legal Yönetici Ortakları Av. Doç. Dr. Hasan Karslıoğlu, Av. Cengiz Aydemir, LL.M ve Av. Dr. Sertel Şıracı tarafından gerçekleştirilen açılış konuşmalarının ardından bölge ve birim bazlı değerlendirmeler yapıldı. Etkinlikte yönetici avukatlarımız birim ve bölgelerine ilişkin 2023 verilerini paylaşırken 2024 hedeflerini de aktardılar. Bu sunumların ardından 2024 yılında odaklanılacak ürünler ve sektördeki güncel gelişmelerle ilgili bilgi paylaşımında bulunuldu.

İki gün süren etkinlikte CRM, verimlilik ve diğer teknik alt yapı konularının görüşülmesinin yanı sıra SCH Legal Akademi ve Dergi Çalışmaları hakkındaki gelişmeler ile ofisimizin legaltech girişimi olan Legalmatic ile ilgili güncel veriler değerlendirildi.

SCH Legal ekibi olarak birlikte olmanın ve paylaşmanın gücüne inanarak 2024 yılında daha büyük hedeflerle, daha büyük başarıları karşılamayı ümit ederek iki gün süren etkinlik tamamlandı.

İlginizi Çekebilir

Genel Hizmetlerimiz Formu