SCH-Legal WEB SİTESİ ÜZERİNDEN İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASINA ve İLGİLİ KİŞİLERİN MAHREMİYETİNE DAİR AYDINLATMA BİLDİRİMİ

Son güncelleme 01.09.2023

Veri Sorumlusu

www.sch-legal.com adresimizi ziyaret eden ilgili kişilerin kişisel verilerini işbu aydınlatma metni kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla işleriz.

Yazışma Adresi: SCH-Legal [email protected] , Huzur Mah. Fatih Cad. No:67 Kat:5 Sarıyer/İstanbul

Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği

Web sitemizi ziyaretiniz esnasında: İletişim bölümünden bize mesaj gönderirseniz Sizinle hizmetlerimiz ile ilgili irtibat kurarız. E-bülten üyeliği kısmında e-posta adresinizi bize iletirseniz bu bilgiyi Size ürün ve hizmetlerimizin tanıtımı, yasal ve idari mevzuattaki güncel gelişmelerden Sizi haberdar etmek amacıyla kullanırız. Bizimle çalışmak isterseniz [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilir, kariyer.net ‘teki ilanlarımıza göz atabilir veya sitemizdeki kariyer sayfası üzerinden bizim ile iletişim kurabilirsiniz. Bu durumda aday verilerini yalnızca iş başvurularının değerlendirilmesi amacıyla kullanırız.

İşlenen Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçla Aktarılabileceği

Verilerinizin üçüncü kişilere açıklanmaması ve aktarılmaması önceliğimizdir. Verilerinize yalnızca yukarıda belirttiğimiz amaçların yerine getirilmesi amacıyla destek aldığımız tedarikçiler tarafından erişilebilir.

Kişisel Verilerin Toplama Yöntemi ve Hukuki Sebepleri

Verileriniz web sitemizdeki ilgili alanları işleyerek gönderim butonuna tıklamanızla birlikte otomatik olarak e-posta hesabımıza düşer. Kariyer.net üzerinden gerçekleştirdiğimiz başvurularınızı bu portala erişim sağlayarak görüntüleriz. Kişisel verileri işlerken dayandığımız hukuki sebepleri gösterir tablo aşağıdadır:

Hukuki Sebep 
 
İşleme Amacı 
Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması kaydıyla, sözleşmenin taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olması   
  • İletişim bölümünden bize mesaj gönderilmesi
  • İş başvurularının değerlendirilmesi, 
Açık rıza alınması   
  • E-bülten üyeliği, ürün ve hizmetlerimizin tanıtımı, yasal ve idari mevzuattaki güncel gelişmelerden Sizi haberdar etmek, 
İlgili Kişinin Diğer Hakları

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ‘nun 11’inci maddesi doğrultusunda ilgili kişilerin kişisel verileri üzerinde hakları bulunmakta olup, bu kişiler bahsi geçen haklarını yukarıdaki yazışma adresine yasal usule uygun olarak başvuruda bulunmak suretiyle kullanabilirler.